FRANGIPANI – magický kvet z Bali

FRANGIPANI – magický kvet z Bali

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kvietok Frangipani pochádza z magických kvetov stromu života, súvisí s láskou a má krásnu a zvodnú vôňu.

Balijčania cenia kvety ako entitu prírody, ktorá má špecifickú silu. Kvet Frangipani sa používa v každom obrade hinduistov na Bali a v hinduistickom náboženstve má dva významy. Je symbolom boha Shivu a symbolom modlitby. Ako symbol boha Shivu sa umiestnuje na obe dlane počas bohoslužieb. Po modlitbe sa kvety zvyčajne vložia do vlasov, alebo sa zastrčia za uši. Ako modlitba sa kvetiny používajú na naplnenie obetin, ktoré budú zasvätené Bohu.

Kvety Frangipani sa používajú na označenie čistoty srdca, alebo niečo, čo môže priniesť svetlo a dobro.

Tento magický kvet je neoddeliteľnou súčasťou Bali a určite ho na tomto ostrove bohov uvidíte.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][trx_image url=”4986″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][trx_image url=”4984″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]Nádhernú vôňu frangipani v podobe prírodnej kozmetiky z Bali nájdete v našom e-shope, ako aj v kamennej predajni BALI GARDEN na Dúbravčickej 1 v Bratislave.

Produkty prírodnej kozmetiky z Bali zasielame kuriérom alebo do viac ako 5 tisíc výdajných miest Zásielkovne v celej SR a ČR !

Tešíme sa na Vás ![/vc_column_text][ess_grid alias=”grid-1″][vc_empty_space][vc_btn title=”NAKUPOVAŤ” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbaligarden.sk%2Fkategoria-produktu%2Fprirodna-bali-kozmetika%2F”][/vc_column][/vc_row]

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *