Jack N´Jill BIO Detská zubná kefka – Koala

Zľava!

Jack N´Jill BIO Detská zubná kefka – Koala

2,90 

Na sklade

Katalógové číslo: 0217 Kategórie: , , , , Značiek: , , , , , , Product ID: 5115

Popis

Jack N´Jill BIO Detská zubná kefka – Koala

Prvá zubná kefka svojho druhu navrhnutá pre deti v BIO kvalite. Celé balenie je biologicky rozložiteľné, obal z recyklovaného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu.

Je vhodná už od prvých zúbkov. Ergonomická rúčka prispôsobená pre pohodlný detský úchop a vojde sa ľahko aj do malých detských ručičiek.

Pokyny pre likvidáciu:

  1. Odlomte hlavičku zubnej kefky.
  2. Opatrne sa jej zbavte. Ak je to možné, prekonzultujte to s miestnym recyklačným programom. (Nylon je recyklovateľný).
  3. Zvyšok kefky umiestnite do svojho kompostu.

Zvyčajne trvá 90 dní, kým sa kefka v komerčnom komposte rozloží.

Rozhodli ste sa správne- nech už sa kefky zbavíte akýmkoľvek spôsobom, môžete si byť istý, že sa nestane súčasťou skládky na ďalších milión rokov- na rozdiel od mnohých zubných kefiek, ktoré sa dnes používajú. Len si predstavte koľko kefiek je v pôde po celom svete.

ZLOŽENIE: Rúčka kefky je vyrobená z kukuričného škrobu (NON GMO). Mäkké štetinky s rovno zastrihnutými a zaoblenými nylónovými vláknami pre dôkladné čistenie zúbkov a ďasien. Odporúčame kefku meniť aspoň každých 6-8 týždňov, podľa opotrebenia štetiniek, a tiež vždy po chorobe. Vyrobená bez obsahu BPA a bez PVC. Kompostovateľná – biologicky rozložiteľná už za 90 dní.

ROZMERY: v: 21cm, š: 5cm, h: 1,5cm

VYROBENÉ: Čína

BALENIE: 1ks

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jack N´Jill BIO Detská zubná kefka – Koala”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *