Bambusová zubná kefka Bali Garden

Zľava!

Bambusová zubná kefka Bali Garden

2,90 

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značky: , , Product ID: 4554

Popis

[vc_row][vc_column][vc_column_text]EKO Bambusová zubná kefka BALI GARDEN

Hľadáte zodpovedný a udržateľný spôsob čistenia zubov? Naše zubné kefky z bambusu sú vynikajúcou náhradou plastových zubných kefiek, ktoré vážne poškodzujú životné prostredie. Prispejete tak k eliminácii plastového odpadu, zníženiu množstva odpadu a ekologickej stopy.

Každá zubná kefka BALI GARDEN je vyrobená z kvalitného bambusu, prírodného a ekologického pôvodu. Naše bambusové zubné kefky sú certifikované a zdravotne nezávadné, neobsahujú ftaláty ani BPA. Zubná kefka BALI GARDEN má ručne tvarovanú rukoväť a pohodlne sa drží. Navyše rukoväť je vodeodolná a neštiepi sa.

Ako sa starať o bambusovú zubnú kefku?

Po použití nie je potrebné rukoväť osušovať, opláchnite si zubnú kefku a vložte ju späť do držiaka, ako by ste to urobili s akoukoľvek starou plastovou zubnou kefkou.

Čo je bambus?

Bambus je šetrný prírodný materiál. Niektoré druhy tejto dreviny vyrastú až o 1 meter denne, vytvára na rovnakej ploche viac kyslíka než iné stromy, nepotrebuje pesticídy a iné chemikálie na podporu dozrievania. Výrobky z bambusu sú 100% rozložiteľné.

Prečo si kúpiť bambusovú zubnú kefku?

  • RECYKLOVATELNÁ, UDRŽATEĽNÁ A EKOLOGICKÁ – Naše zubné kefky BALI GARDEN sú vyrobené z trvalo udržateľného a prirodzene antibakteriálneho bambusu.
  • ŠTETINY S AKTÍVNYM UHLÍM & BEZ OBSAHU BPA – Naše bambusové zubné kefky neobsahujú BPA a majú štetiny naplnené aktívnym uhlím pre väčšiu bieliacu silu, vďaka čomu je váš úsmev jasnejší ako kedykoľvek predtým!
  • KOMPOSTOVATEĽNÉ & VEGÁNSKE – Naše zubné kefky z bambusu neboli testované na zvieratách a neobsahujú žiadne živočíšne materiály. Rukoväť z bambusu je tiež kompostovateľná. Pred kompostovaním však nezabudnite odstrániť štetinky.
  • RECYKLOVANÝ OBAL – Všetky naše výrobky prichádzajú v trvalo udržateľnom a kompostovateľnom obale, ktorý je vyrobený zo 100% recyklovaného papiera.

☑ Prémiová kvalita

☑ Neobsahuje ftaláty ani BPA

☑ Neobsahuje plasty

☑ Recyklovateľné a ekologické

☑ Kompostovateľné & vegánske

Krajina pôvodu: Vyrobené šetrne a ekologicky v Číne[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna, Ružová, Dúhová

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bambusová zubná kefka Bali Garden”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *